Hastanede ve Evde Refakat Hizmeti - Sivas Şifa Sağlık Kabini

Hastanede ve Evde Refakat Hizmeti

Hastanede ve Evde Refakat Hizmeti

Detaylı Bilgi

Yakınlarımızın ve sevdiklerimizin herhangi bir sağlıksal sıkıntı nedeniyle hastanede sağlık hizmeti almalarını gerektiren yatılı durumlarda, yanlarında bir refakatçinin olması gerek hastane yönetimi, doktor ve hasta bakıcılar ile iletişimde, gerekse kişisel ihtiyaçlarını sağlayabilmeleri açısından kaçınılmaz bir durumdur.
 
Aile bireylerinin yaşam şartları bu refakat hizmetini vermek için yetersiz kalabilir. Bu durumda Sivas Şifa Sağlık Kabini hastalarınızın gereksinimine Gerek sektör tecrübesi, gerek konusunda uzman personelleri ile en iyi şekilde cevap verebilmektedir. Sivas Şifa Sağlık Kabini, Sivas'ta bulunan tüm özel ve devlet hastaneleri ile anlaşmalı olup, hastane yönetimi ve doktorların direktifleri paralelinde hizmet sunmaktadır.
 
Bayan hastalar için bayan hasta refakatçisi, erkek hastalar içinde yine aynı şekilde erkek hasta refakatçisi görevlendiriyoruz. Personellerimiz hasta refakati konusunda uzman ve eğitimli olmakla birlikte, hastane ve hasta refakati kurallarını eksiksiz olarak bilmektedirler. Yine evde bakıma muhtaç olan hastalar için evde bakım hizmeti sunmaktayız.
 
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN
 
hastane hasta bakıcısı
en iyi refakatçi
sivasta yatili yasli bakimi
hastane hasta refakatçi
anklara sahıbınden yasli bakım
çoçuk bakıcısı fiyatları
evde refakat hizmeti
sahibinden hasta bakıcı arayanlar sivas
sahibinden yatılı hasta bakici

 

Hemen Ara
WhatsApp